«НІКІРЕТ «, ЗАТ «Цесисі НІКІРЕТ » і НВЦ «Елвіса » розгортають пілотний проект інтегрованої системи безпеки ділянки залізниці

На правах рекламы:

Даний проект розгорнуто з метою перевірки заявлених характеристик ІСБ на відповідність вимогам ВАТ «РЖД» до забезпечення безпеки залізниць. В состав интегрированной системы безопасности участка железной дороги вошли Многоуровневая автоматизированная система безопасности «Цирконий – С2000» с комплексом обнаружения нарушителей, преодолевающих заграждение, установленное вдоль железнодорожного полотна, Автоматический радарно-оптический комплекс обнаружения и слежения на основе Радиолокационной системы охраны периметра и территории объектов Orwell-R, интегрированной с поворотными видеокамерами и тепловизорами, и Системы видеонаблюдения с компьютерным зрением Orwell 2k, защитный комплекс «Интеграл».

Багаторівнева автоматизована система безпеки «Цирконій — З 2000» призначена для створення централізованих комплексів безпеки середніх і великих об’єктів, у тому числі розташованих на просторово рознесених територіях.

«Цирконій — З 2000» забезпечує інтеграцію підсистем охорони периметра і території об’єктів, окремо розташованих будівель, споруд, локальних зон, контролю доступу, телевізійного спостереження та ін ІСБ, побудована на основі системи «Цирконій-С2000», дозволяє істотно підвищити ефективність роботи служби безпеки з попередження проникнення на територію сторонніх осіб, здійснення терористичних актів, розкрадань, підтримання трудової та виробничо-технологічної дисципліни, організації контролю та обліку використання робочого часу. Автоматичний радарної-оптичний комплекс виявлення і стеження призначений для цілодобової, всепогодної охорони протяжних ділянок території.

У складі комплексу РЛС в автоматичному режимі виявляє і класифікує цілі (люди, автомобілі) і наводить на них поворотну відеокамеру або тепловізор, інформація від яких передається оператору в реальному часі.

Автоматичний радарної-оптичний комплекс дозволяє детектувати людей і автотранспорт на залізничних коліях, забезпечити охорону підступів на протяжних ділянках залізниці, забезпечити охорону особливо важливих ділянок залізниць, запобігти терактам і нещасні випадки на залізниці.

Автоматичний радарної-оптичний комплекс виявлення і стеження включений в проект «поєднання (автомобільна і залізна) дорога Адлер — гірськокліматичного курорту Альпіка-Сервіс».

Система відеоспостереження з комп’ютерним зором Orwell 2k призначена для цілодобової, всепогодної охорони периметра, території об’єктів і підступів до них за допомогою автоматичного виявлення і розпізнавання цілей (люди, автомобілі) і тривожних ситуацій з передачею в реальному часі відеоінформації оператору. Система відеоспостереження Orwell 2k дозволяє детектувати людей на підступах до залізничного полотна, зупинку транспортних засобів на залізничних переїздах, тривалий знаходження людей на залізничних коліях, залишених предметів на платформі і залізниці, загоряння і задимлення.

Комплекс «Інтеграл» призначений для формування рубежів охорони об’єктів з периметрами великої протяжності.

Основу його складає комбінація сітчастих загороджень із технічними засобами виявлення, заснованих на різних фізичних принципах дії. У результаті проведених випробувань на Куйбишевської залізниці буде визначено, чи здатна пропонована ІСБ забезпечити високий рівень безпеки залізниць ВАТ «РЖД».